P.P.H.U KOSPAL
+48 509 994 671
kospal@kospal.pl

Oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców krajowych jak i zagranicznych. Chętnie podejmiemy stałą lub też jednorazową współpracę z małymi i dużymi firmami oraz z klientami indywidualnymi. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz terminowe dostawy. Krajowym nabywcom naszych drewnianych palet dostarczamy zamówione przez nich partie towaru w dowolne miejsce w Polsce.

Jesteśmy producentem palet:

  • euro-podobnych
  • przemysłowych
  • jednorazowych
  • drewnianych według indywidualnych zamówień Klienta

Ponadto oferujemy:

  • drewno kominkowe / opałowe
  • wyroby przemysłowe-budowlane z drewna na zamówienie

Palety drewniane firmy P.P.H.U KOSPAL, w zależności od wybranego rodzaju, wykonujemy z desek sosnowych I, II lub III-go gatunku. Wszystkie zamówione u nas partie towaru produkujemy z ogromną starannością i precyzją dzięki wykwalifikowanemu personelowi, o czym już wielokrotnie mieli okazję przekonać się nasi dotychczasowi Klienci. Każdą platformę staramy się wykonać zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Spełniamy ponadto wymogi fitosanitarne IPPC, w tym również te dotyczące procesu fumigacji – poddawania wyrobów działaniu środków chemicznych w postaci dymu w celu zabezpieczenia ich przed szkodnikami.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Mogą być więc Państwo pewni, że otrzymacie wyroby wysokiej jakości, które doskonale spełnią swoją funkcję zarówno przy magazynowaniu, jak i transporcie, czy to wewnętrznym wózkiem widłowym, czy też w ramach dostawy do Klienta.

Dla stałych Klientów zapewniamy dogodne warunki współpracy wraz z niskimi cenami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!